Dzień otwarty

No i tak… Odważyłem się i postanowiłem spróbować swoich sił na rynku prowadzenia zajęć. Broniłem się dość długo przed praktyką instruktorską, bo praca nie dawała mi pewności regularnego pojawiania się na sali – teraz się to troszkę zmieniło. Ruszamy. Specjalnie piszę, że ruszamy, bo nie robię tego sam. Można by rzec – w dobrym towarzystwie. Bo jak coś robić, to przynajmniej z ludźmi, z którymi nie żal czas spędzać.

Żeby już nie przedłużać, piszę szybko co i jak…

Dzień otwarty

W ramach inicjatywy „Tao Move” wynajęliśmy salę (umowy podpisane i wszystko załatwione, więc nie ma przebacz) i od października ruszamy z zajęciami. Zajęcia będziemy prowadzić we trójkę, z tym, że każde z nas będzie miało swój czas i swoje programy. Nie będziemy ich łączyć na siłę, dzięki czemu mamy nadzieję trafić do większej gamy odbiorców. Ogólnie – będzie to chyba najbardziej eklektyczna sala w tej części Europy!!! Sala ma swoje zalety: duża, jasna i w dobrej lokalizacji (na warszawskim Powiślu, 200 metrów od stacji Metra) – Wybrzeże Kościuszkowskie 21A. Na miejscu jest szatnia, czyste toalety i ogólnie fajnie i ciepło.

dobre miejsce

Będziemy gościnnie pojawiać się w szkole tańca pod nazwą „El Palacio del Tango”. Ja zawsze twierdziłem, że tango, to sztuka bardzo podobna do sztuk walk. Bo to i prowadzenie partnera, wyczuwanie jego intencji i te emocje!!! Więc chyba to dobrze.

…i w tym wszystkim ja. Cały na biało!!!

Kiedy? Ano we wtorki i czwartki. W tym, że wtorki będą bardziej Tai Chi, a czwartki bardziej Qi Gong. Ja mogę pisać za siebie. Będę prowadził zajęcia we wtorki od godziny 18:00 do 19:30. W planach Tai Chi stylu Hao (forma siedmio-ruchowa, o której jeszcze napiszę) oraz Qi Gong. Na początek popracujemy nad ćwiczeniami standardowymi do stylu Hao oraz ćwiczeniami symbolu Yin Yang (więcej szczegółów już niedługo). Będzie dla każdego, bez napinki, ale z obietnicą uczciwej pracy. Chciałbym przekazać Wam metody, które będziecie mogli wykorzystać we własnym treningu. Chciałbym byście jak najszybciej zaczęli ćwiczyć samodzielnie.

Kto? No będę ja oraz Marta Pociejewska (znana jako Marta „Tao”) i Marcin Wojewoda. Każdy z nas będzie prowadził nieco inne zajęcia, co daje więcej materiału i większe prawdopodobieństwo, że znajdziecie tu coś dla siebie i nie będziecie się nudzić.

Zatem widzimy się

30 września (czwartek)

o godzinie 18:50 

(Sala w „El Palacio del Tango” – Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 21A)

Dzień otwarty Tao Move

proszę zabrać buty na zmianę!

I tam będziecie mogli zobaczyć co będziemy robić (a nawet sobie poćwiczyć! A co! Na bogato będzie!). Serdecznie więc Was zapraszam. I przy okazji bardzo proszę o przekazanie tej informacji dalej, bo głupio będzie tak samemu stać na środku parkietu. (Wydarzenie na FB – jeśli możecie przekażcie dalej ) Więc co? Widzimy się na Powiślu? Wśród osób obecnych na dniu otwartym, rozlosujemy trzy zestawy prasowanek do samodzielnego wykonania koszulki „Tao Move”.


1

Organizuję wyjazd treningowy do Chin (Guangfu 2024).
Jeśli podoba Ci się moja działalność – możesz mi pomóc rozwijać moją pasję! Postaw mi kawę (kliknij obok).
Dziękuję.


Do zobaczenia! W imieniu całego „Tao Move” pozdrawia Was KO!

5 komentarzy do “Dzień otwarty”

  1. KO, gratulacje. ?

    Świat jest mniejszy niż sądzimy, zwłaszcza świat dziwnych ruchów- w tym miejscu Asia pobierała parokrotnie lekcje kubańskiej salsy, dzięki którym kumuluje miód w biodrach.

    P.S.: KO ma ładny brzuszek na tym zdjęciu. ?

    Odpowiedz

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz