Qi Gong i Medytacja
spotkania na Żoliborzu


Medytacja na dzień dobry!

Nowa nabór na trening Tai Chi
Warszawa Powiśle


kameralna grupa

Skaryszewskie spotkania
z Qi Gongiem


(Działamy dalej!!!) w każdą środę 11:00-12:30

Warsztat „Forma Tai Chi Quan
(3 miesiące | 12 treningów |18 godzin + bonusy)

Zapraszam Cię na odnawialny warsztat Tai Chi Chuan, na którym będziemy uczyć się siedmio-ruchowej formy Tai Chi stylu Hao. W niewielkiej grupie, w komfortowych warunkach, na sali z lustrami – będę Cię wprowadzał w świat ruchu formy Tai Chi Chuan. Dołożymy do tego trochę Qi Gongu i doprawimy sztuką walki. Całość materiału dobrana jest tak, aby jak najszybciej zacząć samodzielną przygodę z podróżą w głąb własnego Ja. Moim celem jest dać Ci narzędzia do samodzielnej pracy.

Bez gadania o polityce i bez zbytniego filozofowania – po prostu trening. Podczas cyklu 12 spotkań będziesz miał możliwość zapoznać się z:
1. Elementami medytacji stojącej (Zhan zhuang)
2. Pięcioma ćwiczeniami zawierającymi najważniejsze elementy pracy ciała w formach Tai Chi Chuan stylu Hao
3. Formą siedmio-ruchową. Krótką, zawierającą podstawowe wzorce ruchu. Formą, która może okazać się wstępem do wspaniałej przygody.

Zwracam szczególną uwagę na jedność umysłu i ciała, rozluźnienie w ruchu, czysty umysł i stosowanie zasad ruchu docelowego. Jako narzędzie będziemy stosować dużą ilość wizualizacji oraz odwołań do Twoich doświadczeń życiowych.

Nie musisz wykręcać się brakiem kondycji, wiedzy, problemami ze zdrowiem. Razem nad tym popracujemy. Ćwiczę już tak długo, że jednego jestem pewien — nauczę Cię formy Tai Chi Chuan, bawiąc się ruchem i znajdując w nim ukojenie nerwów oraz metodę spowolnienia pędu dzisiejszego świata. Ćwiczysz już inny styl i obawiasz się, że wprowadzę bałagan w Twoją praktykę? Nie obawiaj się. Zajęcia prowadzę tak, żebyś mógł doświadczyć uniwersalności zasad. Skupiam się na rzeczach wspólnych, a nie na różnicach.

Do zajęć dołączam możliwość uczestniczenia w eksluzywnej grupie FB, na której publikuję filmy omawiające ćwiczony materiał, na której będziesz mógł zadać pytanie i otrzymać odpowiedź.

Krzysztof „KO” Operacz

PS. Zapraszam Cię też na mój blog “Tai Chi po polsku” – zobacz z kim będziesz ćwiczyć. www.taijipopolsku.pl

Czas:
TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ
05-01-2023 godzina 18:30
(Ale już teraz możesz rezerwować miejsca,
liczba miejsc jest ograniczona)

Opłaty:
pojedyncze wejście 40 PLN
pakiet (4 kolejne wejścia) 130 PLN
PROMOCJA do dnia pierwszych zajęć
cena za cały pakiet (12 kolejnych wejść) – 350 PLN (jednorazowa wpłata)
Liczba miejsc ograniczona (idziemy na jakość, nie na ilość)
pierwszeństwo mają uczestnicy poprzednich edycji
(Grupa nie przekroczy dwunastu osób. Zainteresowanych proszę o kontakt)

Wpłat można dokonywać:
– Gotówką na sali
Istnieje możliwość otrzymania zniżki, jeśli chcecie przyjść we dwoje/rodziną/grupą.
W tych sprawach prosimy o indywidualny kontakt mailem Formularz kontaktowy lub osobiście na sali.
Dodatkowo za każdą osobę, która przyjdzie z Twojego polecenia i wykupi przynajmniej cztery treningi otrzymasz ode mnie jeden darmowy trening (do rozliczenia w następnym okresie).

Zapisy:
Do warsztatu dołączyć można na każdym treningu. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, że dołączając w dowolnej chwili, nic nie tracisz. Zawsze odnajdziesz się na sali.
Zapisy osobiście na sali (po uprzedniej rezerwacji).
Czuj się swobodnie, jeśli chcesz przyjść niezobowiązująco i sprawdzić czy warsztat jest dla Ciebie.
Jeśli pierwsze zajęcia nie przypadną Ci do gustu – nie płacisz.

Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury
im. Władysława Broniewskiego
ul. Łazienkowska 7
00-449 Warszawa


Prowadzący: Krzysztof KO Operacz” więcej na stronie O mnie

Jak się przygotować?
Przyjedź kilka minut przed czasem,
weź ze sobą stój niekrępujący ruchów i buty na zmianę (koniecznie).
… i opróżnij swoją filiżankę!


Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz dostawać informacje o przyszłych zajęciach – pisz korzystając z formularza poniżej

ZOBACZ OPINIE INNYCH

Laura (uczestnik) :
Na treningu nic nie robimy na siłę, stopniowo zgłębiamy techniki, w komfortowych warunkach, pod kierunkiem wysokiej klasy instruktora tai chi. Polecam szczególnie tym, którzy już coś ćwiczyli lub ćwiczą i chcą być lepsi w swoim stylu, niezależnie od tego czy to zewnętrzne lub wewnętrzne style sztuk walki. Te zajęcia pozwalają spojrzeć na to co robicie z innej perspektywy, a zarazem łatwo odnajdziecie korzeń tego, co już trenujecie, a nie możecie do końca zrozumieć. Bo styl jest tak genialnie prosty, że pozwala odkryć esencję, poprzez analizę źródła przepływu energii Qi.
Zajęcia z Krzysztofem są wyjątkowe. Ekskluzywne i bezstresowe, ćwiczymy w kameralnych warunkach, w skupieniu, profesjonalna sala z parkietem i lustrzaną ścianą pozwala doskonale kontrolować swoją postawę. Ale najważniejsze jest to, że Krzysztof jest jednym z najbardziej zaawansowanych nauczycieli tai chi w Warszawie i całej Polsce (3 stopień, wieloletnie doświadczenie i erudycja w temacie historii sztuk walki), i wie co robi, tłumaczy w bardzo obrazowy i praktyczny sposób, jak należy prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby poczuć przepływ energii i sił witalnych w swoim ciele. Krzysztof wzbogaca zajęcia odniesieniami do innych stylów walki, łącznie z boksem, co dodatkowo ułatwia przekaz.

Po zajęciach zawsze czuję się odświeżona i zrelaksowana, a ponieważ odbywają się w piątek wieczorem, jestem naładowana energią na weekend.

Janek Gliński (Nauczyciel i przyjaciel) :
Wspaniale, że Krzysiu zdecydował się poświęcić więcej czasu na nauczanie taiji, qigongu i nie tylko. Niewielu jest bowiem tak doświadczonych, a jednocześnie wszechstronnych instruktorów naszych sztuk. Parafrazując znane powiedzenie, Krzysiu jadł z niejednego pieca sztuk walki i zdrowia, mało tego, nie tylko jadł, ale i sam już kucharzył. Warsztaty i treningi z Krzysiem to nie tylko możliwość nauki ćwiczeń, które zmieniają codzienne życie na lepsze, ale rownież okazja do posłuchania o ich historii, filozofii, efektach profilaktycznych i leczniczych, itp. A że Krzysiu jest dowcipnym gawędziarzem, więc będzie to dla Was uczta dla ciała i ducha!

Powodzenia!

%d bloggers like this: