Akademia On-line
Guangfu - miasto Tai Chi,
treningowa podróż życia


Wykład i praktyka

Nowa nabór na trening Tai Chi
Warszawa Powiśle


kameralna grupa

Skaryszewskie spotkania
z Qi Gongiem


(Działamy dalej!!!) w każdą środę 10:30-12:00

Newsy, przeprowadzka i Świątynia Zagłady

Jeśli ktoś to czyta (hej!! ktoś to czyta – Danusia czyta jak sprawdza przecinki 😉 ), to pewnie zauważył, że ostatnio trochę mniej aktywnie się tu udzielałem. To nie było zniechęcenie ani znużenie… choć po prawdzie czasami mam takie odczucie – o czym tu pisać?

originalPrawda jest taka. Od pewnego czasu wraz z Młodym, który też prowadzi swojego bloga (zapraszam – Gotowy na Jutro), postanowiliśmy przenieść nasze blogi na inną platformę. Niestety, okazało się, że jego blog ino śmignął, a mój sprawiał problemy. Przez miesiąc przenosiłem i przenosiłem, a że zgrało się to w czasie z większą ilości pracy zawodowej, to trwało to tyle ile trwało. Ale w zamian za to… o tym będzie później.

Gdzie teraz czytać?

Cały blog jest nadal pod adresem www.taijipopolsku.pl i na pierwszy rzut oka niewiele się zmienił. Motyw, który wykorzystuję jest dobry i na razie nie mam zamiaru go zmieniać. I tu niewielka prośba. Jeśli ktoś jest subskrybentem tego bloga i nadal chce otrzymywać informacje o tym co ja (i czasami jeszcze ktoś) wypisuję, to musi, niestety, jeszcze raz się zarejestrować (link znajdziecie w stopce). Niestety takie jest prawo – nie obejdę go. Przez pewien czas będę jeszcze przypominał się pod starym adresem, ale potem go usunę.

A teraz nowości

KALENDARIUM IMPREZ

Jes
chcielibyście? A tu nie…

Mniejsza ilość postów jest też spowodowana tym, że poprzednio każdą nową imprezę sygnalizowałem nowym postem. Obecnie już tak nie będzie – nie będę nikogo zasypywał mailami co dwa dni. Teraz informacje o imprezach będą pojawiać się raz w miesiącu w przyklejonych postach (patrz Majowe okazje treningowe – zaproszenia na treningi), ale dodatkowo uruchomiłem kalendarz, który pozwoli na śledzenie imprez przeze mnie polecanych. Serdecznie zapraszam do korzystania z tej opcji (zobacz Kalendarium imprez).

Przy okazji – znów olbrzymia prośba. Chciałbym nawiązać współpracę z organizatorami imprez treningowych, seminariów, obozów, dni otwartych i innych eventów związanych z treningiem wewnętrznych sztuk walki, Qi Gongu i tym podobnych. Umieszczanie ogłoszeń w kalendarzu jest darmowe, choć zastrzegam sobie prawo do selekcji zaproszeń.

SKLEP

Zmiany na blogu
profesjonalny sklep

Jakaś proteza sklepu już była. Teraz przenosiny na nową platformę pozwoliły mi uruchomić profesjonalny sklep. Taki z ekspedientkami w kusych spódniczkach. To nie jest tak, że nastawiam się teraz na handelek – póki co mam jeszcze z czego żyć, ale ponieważ pojawi się wokół mnie sporo różnych pomysłów na prosty sprzęt treningowy i różne przedmioty oraz usługi, którymi ludzie ćwiczący mogą być zainteresowani więc pomyślałem – czemu nie?

Pozostały mi jeszcze do wykonania ostatnie konfiguracje i sklep będzie dostępny.

I tu przy okazji znów zapraszam do współpracy producentów, hurtowników, autorów książek i innych, którzy chcieliby nawiązać współpracę. Proszę o kontakt.

I to tyle z ogłoszeń niedzielnych. No, może poza jednym – jeśli zauważycie, że coś nie działa, to dajcie mi znać…

Pozdr

KO

ps. aaa i miało być jeszcze o Świątyni Zagłady – nie oglądajcie, bo to kiepski film.

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this:
test