Shaolin Luohan Gong

Shaolin Luohan Gong

Shaolin Gong
Shaolin Lochuan Gong

Warszawska Grupa Shaolińskiego Qi Gong

zaprasza na

 warsztaty z systemów Shaolin Luohan Gong cz. 1 (09.01.2016) i cz. 2 (13.02.2016)

Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

System Shaolin Luohan Zhuang Gong składa się z 3 części. Jak dotąd mistrz Shi De Hong przekazał Rafałowi Beckerowi 2 części.

Na obie części składają się 52 pojedyncze ćwiczenia zarówno statyczne jak i dynamiczne. Na obu warsztatach przerobimy po 26 ćwiczenia.

Działanie systemu mistrz Shi De Hong opisał następująco: „Statyczne ćwiczenia z systemu Shaolin Luohan Zhuang Gong pomagają energii qi odżywić całe ciało, natomiast ćwiczenia dynamiczne głównie poruszają i rozgrzewają stawy. Generalnie praktykowanie tego systemu pomaga zbudować silne ciało, dobrego ducha oraz daje długowieczność.”

Miejsce : Gimnazjum nr 44 ul. Smolna 33 Warszawa

Cena za pojedynczy warsztat : 90 zł
Prowadzący : Rafał Becker
Shaolin Luohan Gong cz. 1 i 2 działa głównie wzmacniająco na energię witalną qi, dzięki regularnej praktyce tego systemu zyskujemy możliwość kontroli nad swoją energią. Długotrwałe regularne ćwiczenie daje efekt długowieczności. Część pierwsza tego systemu jest formą, a część druga składa się z pojedynczych ćwiczeń.

Shaolin gong

Więcej danych – Strona Warszawskiej grupy Shaolińskiego Qi Gong

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: