Shaolin Luohan Gong

Shaolin Luohan Gong

Shaolin Luohan Gong

Warszawska Grupa Shaolińskiego Qi Gong

zaprasza na

 warsztaty z systemów Shaolin Luohan Gong cz. 1 (7.11.2015) i cz. 2 (11.11.2015)

7-go w godzinach 11.00-14.00 w programie nauka 2 części systemu Shaolin Luohan Gong cz. 1 i cz. 2. Na pierwszym warsztacie poznamy cz. 1, którą nauczał mistrz Shi De Hong na seminarium w 2013 roku w Polsce oraz 9 ćwiczeń z systemu cz. 2, które uczył mistrz w trakcie tegorocznego seminarium w Polsce.
11-go w godzinach 12.00-15.00 w programie nauka SLG cz. 1, ale w wersji pierwotnej, którą uczył mnie mistrz Shi De Hong w Shaolinie w 2012 roku oraz kolejne 9 ćwiczeń z systemu SLG cz. 2.
Miejsce : Gimnazjum nr 44 ul. Smolna 33 Warszawa
Cena za pojedynczy warsztat : 90 zł
Prowadzący : Rafał Becker
Shaolin Luohan Gong cz. 1 i 2 działa głównie wzmacniająco na energię witalną qi, dzięki regularnej praktyce tego systemu zyskujemy możliwość kontroli nad swoją energią. Długotrwałe regularne ćwiczenie daje efekt długowieczności. Część pierwsza tego systemu jest formą, a część druga składa się z pojedynczych ćwiczeń.

 

Więcej danych – Strona Warszawskiej grupy Shaolińskiego Qi Gong

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: