Qi Gong against Astma – reaktywacja

To miała być premiera mojego kanału na Youtubie poświęconego treningowi. Na pierwszy medytacja na tle gór QI Gong vs Astmaogień poszły ćwiczenia, które opisałem w materiale Qi Gong vs Astma (zobacz opis ćwiczeń). Kiedy opublikowałem tamtego posta, spotkałem się z komentarzami, że są one czytelne tylko dla kogoś, kto uczył się tych praktyk od „żywego” ticzera – w tak zwanym przekazie bezpośrednim. Coś w tym jest… tego nie da się nauczyć z książek. Czasami trzeba dotknąć palcem.

Film

Nakręciłem więc (przy pomocy Młodego) film, ale z filmu też się człowiek nie nauczy (choć szanse są większe). Umówmy się zatem tak: jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę pytać. Kontakt znajdziecie na górze po prawej.

Jak już wspomniałem, to pierwszy film jaki nakręciliśmy wraz z Młodym. Długo czekałem z jego publikacją, gdyż nie jestem z niego zadowolony. Zobaczycie sami. Nie spodziewałem się, że jest przy tym tyle roboty i stresu. Ale otrzymałem kilka fajnych rad i następne filmy będą lepsze.

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

0 komentarzy do “Qi Gong against Astma – reaktywacja

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: