Seminarium Qi Gong
Kula Tai Chi i Biały Żuraw


25.09.2022 Warszawa

Nowa grupa na trening Tai Chi
Warszawa Powiśle


Zapisy na wrzesień

Wakacje z Qi Gongiem

Impreza otwarta dla wszystkich

w każdą środę 10:30-11:30

Wakacje z Tai Chi – 2018

taki wzór będzie można znaleźć na koszulkach Akademii

Były już „Wakacje z duchami” i słynna Brunhilda z jej karbidowymi dymami, ale tego reklamować nie będę. Zresztą część osób już pewnie nie kojarzy tego filmu, tak dawno go nie powtarzali. Chciałbym zaanonsować i serdecznie polecić „Wakacje z Tai Chi” organizowane przez Andrzeja Kalisza w ramach działania Akademii Yi Quan.

W ramach imprezy w sierpniu (6-30) będą organizowane treningi Qi Gong i Tai Chi stylu Hao. Od poniedziałku do czwartku, w godzinach popołudniowych, będzie możliwość ćwiczenia: Qi Gongu pięciu zwierząt, Qi Gongu Naturalnego (inaczej zwanego tańcem zdrowia) oraz Tai Chi stylu Hao. Dodatkowo w weekendy będą odbywały się treningi, na których będzie można powtarzać poznany materiał.

Jak znam życie, grupa będzie niewielka, tak więc osoby początkujące będą miały zagwarantowane maksimum możliwości przyswojenia wiedzy.

Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższym linkiem:

Wakacje z Tai Chi

Andrzej Kalisz… prowadzący

Ja oczywiście się wybieram i mam nadzieję, że się tam spotkamy.

Ciekawostką jest także miejsce, w którym będą się odbywać treningi. Tym razem będzie to hotelowy dziedziniec na tyłach skaryszewskiego ogrodu różanego. To bardzo fajnie wkomponowany w park obiekt, mam nadzieję, że się sprawdzi i że zaistniejemy tam na dłużej. W każdym razie zawsze to nowa miejscówka na mapie warszawskich przestrzeni treningowych.

Dla osób, które chciałby tylko spróbować, jak wygląda trening Qi Gongu i Tai Chi w Akademii Yi Quan jest możliwość wykupienia „pojedynczego wejścia”.

Qi Gong Naturalny – fragment programu kręconego w Muzeum Azji i Pacyfiku

To – do zo…

ps. odpowiem publicznie na pytanie, które dostałem: Tak, osoba początkująca bez problemu znajdzie coś dla siebie.

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: