Wakacje z treningiem – Lato z Tai Chi 2016

Yi quan

Dalsze propozycje na spędzenie wakacji bez rezygnowania z treningu. Tym razem sierpień i Tai Chi stylu Wu (Hao). Fajna propozycja gdyż impreza będzie się odbywać w Warszawie. Więc jeśli ktoś akurat nie wyjedzie. To zapraszam i polecam. Ja będę.

Dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

  1. Dla zupełnie początkujących – możliwość nauki formy 37-ruchowej stylu Wu (Hao) Tai Chi, ćwiczeń podstawowych, podstaw tui shou, wprowadzenie do aplikacji. Konieczność rozpoczęcia od pierwszego turnusu.
  2. Dla osób bardziej zaawansowanych, które poznały formę 37-ruchową – doskonalenie opanowania tej formy, nacisk na pracę wewnętrzną (6 harmonii), trening aplikacji, trening tui shou.

Cztery turnusy:

  • 1-7 sierpnia 2016
  • 8-12 sierpnia 2016
  • 16-20 sierpnia 2016
  • 22-27 sierpnia 2016

Dla osób, które już u nas ćwiczą istnieje możliwość udziału w zajęciach do 4 lub 8 razy podczas cyklu tych szkoleń (1 lub 2 razy w tygodniu).


Lato z Tai Chi

W soboty oraz w niedzielę 7 sierpnia, oprócz zajęć szkolenia stylu Wu (Hao) Tai Chi odbędą się dodatkowo krótkie lekcje dodatkowe, wprowadzające do Yangsheng Zhuang Qigong (Yiquan dla zdrowia).

Zajęcia odbywać się będą w plenerze (Park Skaryszewski/Błonia Kamionkowskie). Prosimy o przygotowanie na wszelki wypadek dobrych płaszczy/kurtek przeciwdeszczowych.

Prowadzący : Andrzej Kalisz

W przypadku konieczności odwołania niektórych zajęć, uczestnicy uzyskają zniżki na szkolenie letnie Tai Chi w roku 2017.

Więcej danych : Strona Akademii Yi Quan


1

Organizuję wyjazd treningowy do Chin (Guangfu 2024).
Jeśli podoba Ci się moja działalność – możesz zostać moim mecenasem! Postaw mi kawę (kliknij obok).
Dziękuję.


A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: