Mistrz Yang Jwing Ming w Polsce

Obrazek mistrz w Polsce
mistrz Yang Jwing Ming

To wyjątkowa okazja, która ostatnio nie zdarza się często. Jak w tytule mistrz Yang Jwing Ming przyjeżdża do Polski na krótkie seminarium. Na razie niewiele wiadomo, ale będę trzymał rękę na pulsie i postaram się jak najszybciej podawać świeżutkie newsy.

To co wiadomo na teraz :

Seminarium odbędzie się w ramach European Tour 🙂 (Podaje za stroną www.ymaa.com)

 •  2-8 Października – Islandia
 • 9-12 Października – Irlandia
 • 13-19 Października – Francja
 • 20-26 Października – Polska – Kraków (Uwaga!!! to nie jest termin seminarium. To oznacza, że seminarium odbędzie pomiędzy 20 a 26, dokładnie napiszę później.)
 • 27-30 Października – Włochy
 • 1-2 Grudnia – Portugalia

Będę pisał w miarę nowych wieści.

mistrz w Polsce

Nowe wieści są takie, że już niedługo będą znane dokładne terminy seminarium z mistrzem. Terminy podane powyżej (podane za stroną www.ymaa.com) nie są terminami seminariów. Jeśli ktoś chciałby wybrać się gdzieś na spotkanie z mistrzem to musi dokładnie sprawdzać.

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

0 komentarzy do “Mistrz Yang Jwing Ming w Polsce

 • 28/05/2014 o 22:16
  Permalink

  W dość „odległej” przeszłości nieliczni uczniowie / asystenci naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z mistrzem Yang Jwing Mingiem. Ja również.
  Moje postrzeganie taiji czy qigong nieco odbiega od powszechnie spotykanego. Dlatego ucieszyłem się, że mistrz podchodzi do pewnych spraw racjonalnie – jakby szuka wspólnego mianownika między tradycją , a wiedzą naukową. Yang stawia pytania, definiuje wątpliwości, szuka wyjaśnień określonych zjawisk – sporo w tym człowieku otwartości. Osoba mistrza kojarzy mi się bardzo pozytywnie. Wporzo gość. W podobnym duchu wspominają go bliscy znajomi.

  Odpowiedz

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: