Kettle w sztukach walki

kettle

10 października (sobota) o godzinie 10:00 Szkolenie: podstawowe techniki kettlebell

11 października (niedziela) o godzinie 10:00 Szkolenie: Kettlebell w sportach walki

 17 października (sobota) o godzinie 10:00 Szkolenie: metodyka prowadzenia zajęć kettlebell
Prowadzący: SEBASTIAN KRYDA

Podstawowe techniki Kettlebell

Łącznie 8 godzin dydaktycznych – szkolenie ma na celu naukę podstawowych technik kettlebell i propagowanie poprawnej techniki jako przeciwwaga do wielu wątpliwej jakości materiałów z Internetu.

Umiejętności zdobyte w tym kursie pozwolą Tobie rozszerzyć warsztat treningowy, oraz ofertę jako instruktora. Zyskasz rzetelną wiedzę na temat treningu z odważnikami kettlebell od praktykującego instruktora specjalizującego się w tej dziedzinie.

godziny 10:00 – 18:00
Miejsce: gimnazjum 92 ul. Koncertowa 4
koszt 350 pln

Od KO: Trochę drogo… ale jeśli ktoś chce poćwiczyć z kettlami to dobrze na początek zrobić to profesionalnym ticzerem coby sobie krzywdy nie zrobić.

Techniki Kettlebell w sportach walki

Szkolenie nie jest kolejnym z serii „podstawy kettlebell”, dlatego od uczestników wymagana jest znajomość technik: Swing, Snatch, Clean, Jerk.
Na szkoleniu będzie omówionych ponad 30 technik służących poprawie siły, dynamiki i koordynacji, jak również zestawów ćwiczeń, z podziałem na poszczególne partie ciała.
Oprócz prezentacji ćwiczeń zostaną szczegółowo przedstawione korzyści, przeciwwskazania i kwestie bezpieczeństwa poszczególnych technik.
Dodatkowo omówione zostaną programy i zestawy do budowania siły, szybkości, wydolności oraz kombinacji tych elementów.
godziny 10:00 – 18:00
Miejsce: gimnazjum 92 ul. Koncertowa 4
koszt 200 pln

Od KO: no cenowo już lepiej. Ale nie mnie oceniać. Zastosowania chyba nie muszę tłumaczyć

Metodyka prowadzenia zajęć kettlebell

Całe szkolenie bazuje na praktycznym doświadczeniu oraz fachowej literaturze.  Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały ze szkolenia.

godziny 10:00 – 18:00
Miejsce: gimnazjum 92 ul. Koncertowa 4
koszt 300 pln

Od KO: A to podaję tylko dla tego, że było w komplecie. To chyba już dla dla tych któży chcą się tym zająć profesjonalnie.

Ogólnie gdyby nie cena polecałbym całym sercem, a tak to w zasadzie odnotowuje z obowiązku. Jeśli ktoś jest sfokusowany na kettlach to oczywiście nie ma co zwracać uwagi na koszta, ale jeśli ktoś chce to traktować jako dodatek to już się należy zacząć zastanawiać. Ja w każdym razie muszę.

kettle, dziewczyna, ćwiczy, płaski brzuch
a to tak… żeby nie tylko literki były…

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: