Wykład w Muzeum Azji i Pacyfiku

Śmierć i umieranie oraz właściwy pochówek wg. starożytnej tradycji chińskiej

filozofia dalekiego wschodu
Wykład uznanego na świecie mistrza i nauczyciela Feng Shui Jacka Kryga, promującego taoistyczny tryb życia, z autorskiego cyklu „Sinologia dla każdego”.

Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24
13.05.2015 r., godz. 18.00
Wstęp 10 zł

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

0 komentarzy do “Wykład w Muzeum Azji i Pacyfiku

 • 12/05/2015 o 10:54
  Permalink

  Dobre info i ciekawy temat, ale czy ja jestem jakiś nienormalny czy też promowanie wiedzy o geomancji w Chinach nie powinno być (w ramach promowania sinologii) ZA DARMO? Znaczy się rozumiem, że 10 zeta, to nie majątek, ale ktoś kto akurat nie koniecznie siedzi w temacie pochówków może jednak wybrać się na piwo w Baobabie 🙂 Czy muzeum wrzuci później cały wykład na YT?

  Odpowiedz
  • 12/05/2015 o 22:59
   Permalink

   Mają kanał na Fejsie i ponad 100k lajków to faktycznie mogliby dorzucić jeszcze kanał na YT. Tylko czy prowadzący mają ochotę.

   Odpowiedz
   • 20/05/2015 o 11:51
    Permalink

    Sprawdziłem właśnie. Mają kanał na facebooku, YT i bloga, ale tylko krótkie klipy z imprez. Jako przykład, że można, wrzucę wykład o Pungsu (fengshui) z kanału SocietasKoreana:

    🙂

    Odpowiedz
    • 20/05/2015 o 12:50
     Permalink

     Adasię? Adasie…

     Ostatnio modne są tkz. livestreamy czyli relacje na żywo. W zasadzie nie miałbym nic przeciwko temu żeby takie odczyty były dostępne w takiej formie. Np. za opłatą 10 PLN w postaci SMS. (Choć tu 50% zabiera złodziej operator a i złodziej państwo też nie jest dużo gorsze)

     Odpowiedz
     • 20/05/2015 o 15:55
      Permalink

      E, nie. Nie za kasę. Musiałbym ze 40zł miesięcznie płacić. Bez jaj. To 2 strzały aluminiowe. Niech gadają ciekawie, a może kupię ich książkę.

      Odpowiedz

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: