Akademia On-line
Guangfu - miasto Tai Chi,
treningowa podróż życia


Wykład i praktyka

Nowa nabór na trening Tai Chi
Warszawa Powiśle


kameralna grupa

Skaryszewskie spotkania
z Qi Gongiem


(Działamy dalej!!!) w każdą środę 10:30-12:00

Wykład w Muzeum Azji i Pacyfiku

Śmierć i umieranie oraz właściwy pochówek wg. starożytnej tradycji chińskiej

filozofia dalekiego wschodu
Wykład uznanego na świecie mistrza i nauczyciela Feng Shui Jacka Kryga, promującego taoistyczny tryb życia, z autorskiego cyklu „Sinologia dla każdego”.

Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24
13.05.2015 r., godz. 18.00
Wstęp 10 zł

0 Komentarzy : “Wykład w Muzeum Azji i Pacyfiku” Ależ dyskusja!!!

 1. Dobre info i ciekawy temat, ale czy ja jestem jakiś nienormalny czy też promowanie wiedzy o geomancji w Chinach nie powinno być (w ramach promowania sinologii) ZA DARMO? Znaczy się rozumiem, że 10 zeta, to nie majątek, ale ktoś kto akurat nie koniecznie siedzi w temacie pochówków może jednak wybrać się na piwo w Baobabie 🙂 Czy muzeum wrzuci później cały wykład na YT?

  1. Mają kanał na Fejsie i ponad 100k lajków to faktycznie mogliby dorzucić jeszcze kanał na YT. Tylko czy prowadzący mają ochotę.

   1. Sprawdziłem właśnie. Mają kanał na facebooku, YT i bloga, ale tylko krótkie klipy z imprez. Jako przykład, że można, wrzucę wykład o Pungsu (fengshui) z kanału SocietasKoreana:

    🙂

    1. Adasię? Adasie…

     Ostatnio modne są tkz. livestreamy czyli relacje na żywo. W zasadzie nie miałbym nic przeciwko temu żeby takie odczyty były dostępne w takiej formie. Np. za opłatą 10 PLN w postaci SMS. (Choć tu 50% zabiera złodziej operator a i złodziej państwo też nie jest dużo gorsze)

     1. E, nie. Nie za kasę. Musiałbym ze 40zł miesięcznie płacić. Bez jaj. To 2 strzały aluminiowe. Niech gadają ciekawie, a może kupię ich książkę.

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this:
test