Wakacje z Tai Chi i Qigong w Warszawie

  Wakacje z Tai Chi i Qi Gong w Warszawie

Yi quan Wakacje z Tai Chi

Okazja zarówno dla mieszkańców Warszawy i okolic, jak i osób przyjezdnych.  Akademia Yiquan i Andrzej Kalisz organizuje sześciodniowe szkolenie z zakresu Tai Chi i Qi Gong. Zakwaterowanie w różnych standardach możliwe jest w hotelach i hostelach, których jest w Warszawie coraz więcej, w tym w okolicy miejsca zajęć (np. Hostel Krokodyl przy ul. Czapelskiej, Hotel Best Western przy ul. Omulewskiej).

Zajęcia prowadzi : Andrzej Kalisz

Termin : 3-8 sierpnia 2015

W sumie: 18 godzin zajęć.

Możliwość poznania:

  1. Podstaw stylu Wu (Hao) Tai Chi

Nauka skróconej formy przeznaczonej dla początkujących, stworzonej przez słynnego mistrza Wu Wenhan na podstawie tradycyjnej długiej formy w 108 sekwencjach.

  1. Podstaw Yangsheng Zhuang Qigong

Nauka prostych pozycji i ruchów, które w latach 50. XX wieku zostały wprowadzone do repertuaru uzupełniających metod terapii w niektórych szpitalach i sanatoriach w Chinach.

Harmonogram zajęć:

Poniedziałek-piątek – 18:00-21:00

Sobota – 10:00-13:00

Miejsce zajęć:

Salka Akademii Yiquan, Warszawa, ul. Wąwolnicka 1 (okolica ulic Waszyngtona, Kinowej, Grenadierów – dobry dojazd z centrum, najbliższy od salki jest przystanek autobusu 158 – przy ul. Walewskiej). Część zajęć może być, w zależności od pogody, przeniesiona na pobliski skwerek.


1

Organizuję wyjazd treningowy do Chin (Guangfu 2024).
Jeśli podoba Ci się moja działalność – możesz zostać moim mecenasem! Postaw mi kawę (kliknij obok).
Dziękuję.


A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: