Seminarium stylu Taiji stylu Wu (Hao)

Yi quan

To będzie już drugie seminarium na temat Taiji stylu Wu (Hao), organizowane przez Akademia Yi Quan. Poprzednie było świetne. Możecie przeczytać z niego relacje i zobaczyć filmik. Opanowaliśmy naprawdę kawał formy i zaczęliśmy pchające dłonie. Teraz czas na dalszy materiał. Z tego co się orientuje to nadal można dołączyć i nadrobić materiał.

Styl Wu, którego jedna z gałęzi zwana jest też stylem Hao określany jest często jako Tai Chi ludzi wykształconych. Pozycje są wysokie, a ruchy subtelne. Dziś ćwiczy się głównie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Głównie dla osób, które uczestniczyły w szkoleniu 7-8 listopada lub w innych sposób (stale zajęcia, lekcje indywidualne) poznały minimum pierwszą sekcję (9 ruchów) formy 37-ruchowej stylu Wu wg przekazu mistrza Zhai Weichuan.

Weekend z Wu Tai Chi

Warszawa, 9-10 stycznia 2016

images
Taiji Quan styl rodziny Hao

Powtórzenie pierwszej sekcji (forma 9 ruchów), nauka drugiej sekcji (forma 19 ruchów), zapoznanie z głównymi aplikacjami, trening wewnętrzny, podstawy tui shou, zależnie od zaawansowania uczestników możliwe przejście do trzeciej sekcji.

Osoby, które jeszcze nie rozpoczęły nauki stylu Wu, będą miały możliwość zapoznania się z formą 9 ruchów podczas tego seminarium.

Rozkład zajęć:

Sobota i niedziela 9-10 stycznia 2016, godz. 10:00-12:00 i 12:30-14:30

Miejsce zajęć:

Salka Akademii Yi Quan, Warszawa, ul. Wąwolnicka 1 (okolica ulic Waszyngtona, Kinowej, Grenadierów – dobry dojazd z centrum, najbliższy od salki jest przystanek autobusu 158 – przy ul. Walewskiej).

Przy większej liczbie uczestników zajęcia mogą być przeniesione do sali gimnastycznej pobliskiej szkoły.

Opłata (obejmuje tylko opłatę za szkolenie, bez zakwaterowania, wyżywienia i innych kosztów):

– dla zupełnie początkujących 120 zł,

Więcej informacji – Strona Akademii Yiquan – konieczność zgłoszeń

KO

Autor niniejszego bloga. Może nie jestem mistrzem, ale piszę o tym co robię i co mnie fascynuje. Jestem fanatykiem spędzania czasu na ćwiczeniach różnych ciekawych systemów treningowych. Ćwiczę Tai Chi, Qi Gong, Chuo Jiao Fanzi, łuk, bicz, rzucanie nożem i w zasadzie co się da... Jeśli chcesz ze mną poćwiczyć daj znać...

0 komentarzy do “Seminarium stylu Taiji stylu Wu (Hao)

A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

%d bloggers like this: