Akademia On-line
Song - rozluźnienie po chińsku


Wykład i praktyka

Nowa nabór na trening Tai Chi
Warszawa Powiśle


kameralna grupa

Skaryszewskie spotkania
z Qi Gongiem


(Działamy dalej!!!) w każdą środę 10:30-12:00

Akademia On-Line

Treningi On-line nie cieszą się już takim zainteresowaniem jak kiedyś. I choć wydaje się, że to idealna metoda treningowa oszczędzająca czas i finanse, to dla adepta początkującego brak kontaktu z nauczycielem i konieczność samodyscyplinowania się jest problemem. W związku z tym, nie oferuje tu jakiejś systemowej nauki. Zapraszam na skorzystanie z oferty cyklicznych wykładów połączonych z odrobiną praktyki. Będzie można posłuchać, spróbować, doświadczyć, zadać pytanie i zastanowić się: „Czy ja na pewno jestem zainteresowany takim tematem?”. Będę tu prezentował teorię, na którą nie mamy czasu w czasie treningów w przestrzeni fizycznej. Czasami będę również prezentował filmy i zdjęcia oraz opowiadał o ludziach i wydarzeniach, w których brałem udział (w planach jest spotkanie „podróżnicze” pod tytułem: „Gaungfu — Miasto Tai Chi — trening i przygoda życia”).

Song – rozluźnienie specyfika
metody oraz znaczenie w treningu Tai Chi

W styczniu planuję wykład połączony z praktyką. Jego tematem będzie termin „Song — rozluźnienie specyfika metody oraz znaczenie w treningu Tai Chi”. Spotkanie odbędzie się na stronie www.taichipopolsku.pl, wieczorem, w drugi piątek lutego 2023 roku (10.02.2023). Potrwa około dwóch godzin (w zależności od rozwoju ewentualnej dyskusji). Spotkanie będzie nagrywane, a jego zapis dostępny na platformie Qifit.pl (zapis nie będzie obejmował dyskusji).

Kto może wziąć udział w spotkaniu? KAŻDY, bez względu na wiek, płeć, doświadczenia i uprawiane aktywności. Zajęcia nie wymagają specjalnego ubioru (powinien nie krępować ruchów). Nie wymagam uczestniczenia w ćwiczeniach.

Termin spotkania – piątek 27.01.2023 godzina 18:30 – platforma www,taijipopolsku,pl

Czas trwania – ok. 120 minut + dla zainteresowanych materiały wideo.

Poziom zajęć – podstawowy

Warunki technicze – Do skorzystania z warsztatów wystarczy komputer lub dowolne urządzenie mobilne (telefon, tablet) wyposażone w przeglądarkę internetową. Nie ma potrzeby uruchamiania kamery. Dla osób chcących wziąć udział w dyskusji, wystarczy włączenie mikrofonu. Jest też możliwość zadawania pytań przy pomocy chatu, bez konieczności uruchamiania mikrofonu. Uruchomienie komunikatora nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.

Koszt – Uczestnictwo w warsztatach jest możliwe dla każdego, kto wpłaci kwotę o dobrowolnej wysokości korzystając z linku (jeszcze ZAMKNIĘTE). Proszę w opisie podać swoje imię oraz adres mailowy, na który dostaniecie link oraz kod do spotkania.

Warsztat poprowadzi : Krzysztof KO Operacz (autor niniejszego bloga – zobacz więcej)


Serdecznie zapraszam

W razie pytań zapraszam do skorzystania z formularza:


    A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz

    %d bloggers like this: