Wykłady On-line

Akademia On-Line

Treningi On-line nie cieszą się już takim zainteresowaniem jak kiedyś. I choć wydaje się, że to idealna metoda treningowa oszczędzająca czas i finanse, to dla adepta początkującego brak kontaktu z nauczycielem i konieczność samodyscyplinowania się jest problemem. W związku z tym, nie oferuje tu jakiejś systemowej nauki. Zapraszam na skorzystanie z oferty cyklicznych wykładów połączonych z odrobiną praktyki. Będzie można posłuchać, spróbować, doświadczyć, zadać pytanie i zastanowić się: „Czy ja na pewno jestem zainteresowany takim tematem?”. Będę tu prezentował teorię, na którą nie mamy czasu w czasie treningów w przestrzeni fizycznej. Czasami będę również prezentował filmy i zdjęcia oraz opowiadał o ludziach i wydarzeniach, w których brałem udział.

Guangfu, miasto Tai Chi – praktyka i wypoczynek,
wspomnienia z treningowej podróży życia

W marcu planuję co zupełnie nie treningowego. Ten webinar będzie dla „leniwych”. Jego tematem będzie wizyta w mieście Tai Chi czyli w Gaungfu. W roku 2019 jeszcze przed… tym co wszyscy wiedzą, miałem możliwość wyjechać w niewielkiej grupie do Chin. Celem podruży było Guangfu niewielkie miasto (w chińskich realiach raczej wieś) znajdującą się na przedmieściach Handanu. Jest to zachowane historyczne miasto, coś na kształt naszego Kazimierza w weekendy oblegane przez turystówm ale w tygodniu ciche i senne (i znów jak na chińskie standardy).

Opowiem o mieście, świątyniach, treningu, jedzeniu i o tym jak w moje ręce trafił chiński noworodek i jak się je pizzę wykałaczką.

Spotkanie odbędzie się na stronie www.taichipopolsku.pl, wieczorem w piątek – 10.03.2023. Potrwa około dwóch godzin (w zależności od rozwoju ewentualnej dyskusji). Spotkanie będzie nagrywane, a jego zapis dostępny na platformie Qifit.pl (zapis nie będzie obejmował dyskusji).

Kto może wziąć udział w spotkaniu? KAŻDY, bez względu na wiek, płeć, doświadczenia i uprawiane aktywności. Tym razem nie będziemy ćwiczyć, proponuję więc swobodny ubiór, miękki fotel i coś do picia (zawartość % wedle waszego uznania).

Termin spotkania – sobota 10.03.2023 godzina 18:30 – platforma www.taijipopolsku.pl

Czas trwania – ok. 120 minut + dla zainteresowanych materiały wideo.

Poziom zajęć – podstawowy

Warunki technicze – Do skorzystania z warsztatów wystarczy komputer lub dowolne urządzenie mobilne (telefon, tablet) wyposażone w przeglądarkę internetową. Nie ma potrzeby uruchamiania kamery. Dla osób chcących wziąć udział w dyskusji, wystarczy włączenie mikrofonu. Jest też możliwość zadawania pytań przy pomocy chatu, bez konieczności uruchamiania mikrofonu. Uruchomienie komunikatora nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.

Koszt – Uczestnictwo w warsztatach jest możliwe dla każdego. Po zajęciach umożliwię wpłatę dobrowolnej wysokości korzystając z linku (ZAPRASZAM jeszcze ZAMKNIĘTE). Proszę w opisie podać swoje imię oraz adres mailowy, na który dostaniecie link oraz kod do spotkania.

Webinar poprowadzi : Krzysztof KO Operacz (autor niniejszego bloga – zobacz więcej)


Serdecznie zapraszam

Zarejestruj się, aby dostać powiadomienie o najbliższym wydarzeniu:
    A co Ty myślisz na ten temat? Dodaj komentarz