Online – ćwiczenia pięciu zwierząt

Zapraszam do praktyki

Ćwiczenia pięciu zwierząt

  • jedna lekcja w tygodniu
  • ćwicz, kiedy masz czas i ochotę
  • powtarzaj, ile razy chcesz
  • ćwicz tam, gdzie jest Ci wygodnie
  • dodatkowe możliwości prywatnych korekt

Ćwiczenia pięciu zwierząt„, to projekt propagujący ćwiczenia, mające na celu uruchomienie w ciele ćwiczącego energii pięciu zwierząt, które, według teorii „pięciu elementów/przemian”, odpowiadają za jedność ciała, umysłu i zrównoważenie funkcjonowania organów wewnętrznych ciała. W tym celu będziemy używać nieskomplikowanych ćwiczeń, zawierających w sobie różne elementy imitujące zachowanie zwierząt.

Projekt stanowi połączenie filmu oraz pliku dźwiękowego. Taki zestaw powoduje, że ćwiczący ma komfort pracy porównywalny z prywatnymi lekcjami.

OFERTA

Czego będziemy się uczyć: Teoria pięciu elementów”, to najstarsza chińska próba opisania porządku świata. Mówi o podziale świata na pięć różnych elementów wzajemnie ze sobą powiązanych. Elementy te wzajemnie się wspierają, bądź osłabiają. Domyślnie do elementów przypisane są różne żywioły: ogień, ziemia, powietrze, woda, drewno. Czasami przypisuje się do nich zwierzęta: niedźwiedź, ptak, tygrys, jeleń i małpa. Ćwiczenia wzorowane na zachowaniach tych zwierząt, mają za zadanie pobudzić odpowiednie obszary i procesy zachodzące w ciele.
W jaki sposób może mi to pomóc:
Każde ze zwierząt, według teorii pięciu elementów, odpowiedzialne jest za konkretne organy wewnętrzne, emocje oraz procesy życiowe. W przypadku braku równowagi pomiędzy nimi, następują problemy zdrowotne. Rozwiązaniem jest wprowadzanie równowagi wewnętrznej poprzez ćwiczenie ćwiczeń „Pięciu zwierząt”. Dzięki ich praktykowaniu uruchamiamy proces przemian w naszym ciele, co docelowo powinno doprowadzić do zrównoważenia energetycznego w ciele.
Kto będzie uczył: Krzysztof KO Operacz – praktyk, miłośnik przeróżnych form ruchowych nakierowanych na samorozwój, ze szczególnym naciskiem na wschodnie systemy walki. Więcej przeczytasz w notatce -> O mnie .
Kto może wziąć udział:
Każdy dysponujący komputerem i kontem mailowym. Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 18-ego roku życia proszę o bezpośredni kontakt fizyczny. Ćwiczenia są mało wymagające fizycznie, jednak w przypadku urazów i problemów z kręgosłupem należy zachować wyjątkową ostrożność.
Jak wygląda nauka: Raz w tygodniu (sobota), na stronie pojawi się film z nową lekcją (20 minut), na której będę omawiał nową dawkę wiedzy. Po zapoznaniu się z filmem (można do niego wracać dowolną ilość razy) przechodzimy do praktyki. Pomocą w praktyce jest drugi plik zawierający instrukcje ćwiczenia. Drugi plik jest plikiem dźwiękowym, który możesz odtworzyć na dowolnym urządzeniu i ćwiczyć, np. ze słuchawkami na uszach.
Cena: pakiet 40 PLN za cztery sesje (miesiąc) lub 100 PLN za dwanaście sesji (trzy miesiące)
Dodatkowe opcje: Prywatne konsultacje online50 PLN/45 minut. Prywatny trening (dotyczy tylko Warszawy) 100 PLN/1h.
Kontakt:
Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty Napisz do mnie