„Oddech czterech bram”

Oddech Czterech Bram, to Qi Gong znany i stosowany w historii Chin do różnych celów.  Dla zastosowań bojowych – do energetyzowania dłoni i stóp w celu uzyskania większej siły. W praktykach wewnętrznych – do generowania energii Qi we wszystkich bramach, tj. dłoniach i czubkach palców w celu uzdrawiania i większej zdolności wyczuwania energii pacjenta. W medycznym Qi Gong – do wzmacniania krążenia energii Qi przez meridiany i ciało.  Niezależnie od tego, jaką ścieżką podąża Twoja praktyka, możesz skorzystać z tej techniki oddychania wykonując ją samodzielnie lub razem z innymi formami i ruchami Qi Gong.

Na stronie Tai Chi po polsku – oddech czterech bram znajdziesz darmowe próbki podcastów treningowych, które są przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć praktykowanie „Oddechu czterech bram”. Znajdziesz tam też podstawowe informacje na temat zasad ćwiczenia.

 

Co dalej? Chciałbyś więcej? Mam dla Ciebie ofertę…

Proponuję Ci udział w moich treningach, w trakcie których będę opowiadał w jaki sposób ćwiczę, jakie odczucia w sobie przywołuję, by osiągnąć lepszy efekt treningowy oraz jak ustrzec się błędów, które sam dawno popełniałem.

Szkolenie będzie trwało 8 tygodni, ale dzięki wykorzystaniu techniki podcastu, będziesz mógł ćwiczyć kiedy chcesz (w domu, w lesie, na spacerze), a każdy trening powtórzysz dowolną ilość razy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących poczuć efekty pracy wewnętrznej, zsynchronizować własne ciało. To pozwoli Ci zintensyfikować efekty swojego treningu Tai Chi, Qi Gongu, medytacji. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. 

  • Osiem sesji treningowych (pojawiających się w cyklu tygodniowym) w postaci podcastu (ćwicz kiedy chcesz i powtarzaj trening dowolną ilość razy)
  • Bezterminowy dostęp do materiałów treningowych (podcasty oraz szkolenie video)
  • Dwie trzydziestominutowe sesje konsultacji online – jeden na jeden
  • Możliwość zadawania pytań e-mailowych
  • Dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy Facebookowej, na której znajdziesz codzienną dawkę nowych informacji, motywacji do treningu, a także możliwość wymiany informacji i innymi ćwiczącymi
  • 5% rabatu na następne seminaria treningowe, które poprowadzę
  • Możliwość dokupienia dodatkowej konsultacji online – w bardzo preferencyjnej cenie
  • Dla pierwszych pięciu osób – dodatkowy bonus
Koszt CAŁEGO szkolenia + dodatki, to 120 PLN – czas promocji ograniczony
 – I edycja kursu – zakończona 
II edycja kursu  (zacznie się po skompletowaniu grupy, najpóźniej w kwietniu). Już teraz możesz zarezerwować sobie miejsce na szkolenie (ilość miejsc ograniczona)
Szkolenie w postaci podcastu – streamu dźwiękowego. Możesz z niego korzystać wszędzie w domu, na spacerze, w kąpieli i gdziekolwiek zapragniesz

%d bloggers like this: