„Oddech czterech bram”

 Oddech Czterech Bram, to Qi Gong znany i stosowany w historii Chin do różnych celów.  Dla zastosowań bojowych – do energetyzowania dłoni i stóp w celu uzyskania większej siły. W praktykach wewnętrznych – do generowania energii Qi we wszystkich bramach, tj. dłoniach i czubkach palców w celu uzdrawiania i większej zdolności wyczuwania energii pacjenta. W medycznym Qi Gong – do wzmacniania krążenia energii Qi przez meridiany i ciało.  Niezależnie od tego, jaką ścieżką podąża Twoja praktyka, możesz skorzystać z tej techniki oddychania wykonując ją samodzielnie lub razem z innymi formami i ruchami Qi Gong.

Na stronie https://www.taijipopolsku.pl/streamy-dzwiekowe/ znajdziesz darmowe próbki podcastów treningowych, które są przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć praktykowanie „Oddechu czterech bram”. Znajdziesz tam też podstawowe informacje na temat zasad ćwiczenia.

 

Co dalej? Chciałbyś więcej? Mam dla Ciebie pewną ofertę…

 

Proponuję Ci udział w moich treningach, w trakcie których będę opowiadał w jaki sposób ćwiczę, jakie odczucia w sobie przywołuję, by osiągnąć lepszy efekt treningowy oraz jak ustrzec się błędów, które sam dawno popełniałem.

Szkolenie będzie trwało 8 tygodni, ale dzięki wykorzystaniu techniki podcastu, będziesz mógł ćwiczyć kiedy chcesz (w domu, w lesie, na spacerze), a każdy trening powtórzysz dowolną ilość razy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących poczuć efekty pracy wewnętrznej, zsynchronizować własne ciało. To pozwoli Ci zintensyfikować efekty swojego treningu Tai Chi i Qi Gongu.

  • Osiem sesji treningowych (pojawiających się w cyklu tygodniowym) w postaci podcastu (ćwicz kiedy chcesz i powtarzaj trening dowolną ilość razy)
  • Bezterminowy dostęp do materiałów treningowych (podcasty oraz szkolenie video)
  • Dwie 30. minutowe sesje konsultacji online – jeden na jeden
  • Możliwość zadawania pytań e-mailowych
  • Dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy Facebookowej, na której będę prowadził działalność motywacyjną
  • 5% rabatu na następne seminaria treningowe, które poprowadzę
  • Możliwość dokupienia dodatkowej konsultacji online – w bardzo preferencyjnej cenie
  • Dla pierwszych pięciu osób – dodatkowy bonus
Koszt CAŁEGO szkolenia + dodatki, to 100 PLN (zapisy trwają do 23.11 do godz. 18.00)
%d bloggers like this: