Majówka w Warszawie

Majówka w Warszawie? Zamiast tkwić w korkach i tłoczyć się w kolejkach do kolejnych atrakcji turystycznych, coraz więcej osób zostaje w mieście. W końcu wszędzie można spokojnie dojechać, zakosztować ciszy w parku. Jeśli zostajesz na tę majówkę w Warszawie, mam dla Ciebie propozycję.

Majówka z Qi Gongiem i Tai Chi. W parku, na powietrzu, w ładnych okolicznościach przyrody. U stóp pięknego Zamku Ujazdowskiego w miejscu, gdzie rozgrywała się akcja powieści „Zły”, skąd blisko do Królewskich Łazienek i miejsc naznaczonych historią (o której kilka słów opowiem przy okazji, gdzyż warszawiakiem jestem i to moje miejsce na ziemi jest).

Zapraszam na trzy spotkania dotyczące Qi Gongu i Tai Chi.

Co będziemy ćwiczyć?

Pięć ćwiczeń podstawowych Tai Chi – To, jak sama nazwa wskazuje, ćwiczenia podstawowe. Pochodzące ze stylu Wu/Hao ćwiczenia, zawierają esencje stylu. Jednak nie jest ważne, że powstały na potrzeby tego konkretnego stylu – są uniwersalne, tak jak uniwersalne są zasady Tai Chi.

Qi Gong (ćwiczenia tygrysa) – ćwiczenia mające pobudzić w nas takie cechy jak: odwaga, zdecydowanie, szybkość, elastyczność, umiejętność koncentracji na celu, miękkość, umiejętności adaptacyjne.

Według chińskiej teorii pięciu elementów – tygrys, to jeden z podstawowych wzorców psychiki i zachowań ludzkich. Niestety, wielu z pozytywnych cech, kojarzonych z tym wielkim kotem, brakuje nam w życiu codziennym. Dobrze wykonywane ćwiczenia tygrysa, mogą nam pomóc je osiągnąć.

Kiedy?

1,2,3 maja (godzina 10:00 – 13:00)

Z kim?

Zajęcia poprowadzę ja, czyli Krzysztof KO – więcej możecie przeczytać o mnie na stronie, gdyż to właśnie ja jestem autorem tego bloga. Może nie jestem mainstrimowy, ale za to bardzo lubię ćwiczyć.

Za ile?

Jeden, dowolny dzień – 80 PLN, dwa (także dowolne dni) -120 PLN, trzy (również dowolne… hmm, to bez sensu) – 140 PLN. Płatne przelewem (dane do przelewu, po zarejestrowaniu się).

Oferta dla osób zamiejscowych – dostęp do materiałów filmowych 50 PLN (uczestnicy zajęć materiały mają w pakiecie)

Płatność gotówką na miejscu +10%

Bonusy

Dobra herbata, duża dawka humoru. Dodatkowo część zajęć będzie rejestrowana więc otrzymasz w pakiecie zapis prezentacji ćwiczeń.

Plan zajęć jest tak ułożony, że codziennie będziemy ćwiczyli to samo, ucząc się ćwiczeń od początku lub udoskonalając je (w przypadku osób znających materiał). Skupimy się na podstawach i zasadach.

Serdecznie zapraszam

ZAREJESTRUJ SIĘ

    %d bloggers like this: